Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Q**a Nonen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

le bre qija nanen...
rrina mas nalti.x2
i vetmi qe m"ka nejt gati bi**h a kon avokati...
une me do shok tu ngjit e ti po do me plas prej inati splifi gati
s"po m"ha kari qa po fol portali...


Ky tekst u dërgua nga ceni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Marin
Publikimi: 14/01/2021


Marin - Q**a Nonen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Q**a Nonen".
3. Video është e këngës "Q**a Nonen", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0