Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - Dit T'kqija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dit T'kqija".
3. Video është e këngës "Dit T'kqija", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Marin - Dit T'kqija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Marin"

Komente

2 🔥

08/01/2021

2021-01-08T13:31:05+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dit T'kqija" kënduar nga Marin.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dit T'kqija".

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Marin:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet