Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Intro (malli Per At Ven) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yeh tankilla 2008 mixtape
merre albumin merre n´internet
kom bo 10 kong merre ca po pret
hic nuk du pare hic nuk du fam
e kom bo kit album tankilla kshtu jom
kej tan neper clube koha spom pret
ka shum rrepera mfalni un jom mbret
merrem met zeza xhepat me lek
plot i armatosun tankilla kshtu tvret.


Ky tekst u dërgua nga Stradersev


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Publikimi: 01/12/2008


Tankilla - Intro (malli Per At Ven)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (malli Per At Ven)".
3. Video është e këngës "Intro (malli Per At Ven)", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0