Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Up And Down (Feat. Ag Beatzz & Flowinc)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref: x2
Shake your body.. girl tonight
move yoh body.. dance all night
come on mamie.. shake that ass
up and down.. you know i like that

Versi 1 Ag Beatzz

Bum CliCk Clack it´s yoh boy on the block //
AG with tha flow tash ke me rre shuplak //
Respekt kur na viùrespekt kur jena n´bin //
24/7 n´club si VIP na rrim //
Kena click kena flow dost na bojna biznis //
Inatgjit thojn what..what the fuck is this //
Po thu qe nuk um don a knej pom idollizon //
Tu shetit neper qytet muziken tem n´kerr e ngon //
Muzika jem nihet neper ant e kejt qytetit //
Spe thom per mu fry po esht fakt na jena mbretrit //
Cdo club çdo koncert neve na keni prezent //
Me refren pa refren na venin ta bojna nxet //
E bojna per respekt e qe kem dashni n´hiphop //
Sa per fam hiç nuk ma nin edhe pse jom on the top //
Publika rreth bines e une gjuhna n´mes //
Come on mamie shake yoh body oh girl shake that ass //

ref: x2
Shake your body.. girl tonight
move yoh body.. dance all night
come on mamie.. shake that ass
up and down.. you know i like that

Versi 2 Flowinc
Flow on the Flow / Let the Boys Know
it´s a party 2 begin / let the Lady´s Know
With AG and mee / Baby shake yea ass
You know i´m a G / You all redy like that
I´m not 2 fat babe / yes I´m 2 BAAAD
We are on the TOP / the badest you eve met!
NiCe in IT / Both on the Beat yeah
babdy shake yeah bady / lets move your feeet
Dridhe trupin lady / Dridhe pak ma shum
luje belin baby / Dridhe bane shkrum
Si ti s paska shum / Po si na nuk kaa
na jena t veçant / Ska tipa Si naaaa
Kshtu qe merri shoqet /Shokt i kena knena
Kombinim na me juve / Edhe kallet skena
Dridhe pak ma shum / ktu po qe asht veni
AG with the Flow / PE shoh t kalli seni

ref: x2
Shake your body.. girl tonight
move yoh body.. dance all night
come on mamie.. shake that ass
up and down.. you know i like that

Versi 3 TanKilla

Qeeee dhe nji hit / vetem per ju
back in de club / back me festu
femnat mat forta / gjithmon me veti
çanta me pare / me ne dridhet shteti
kam kualitet // kam experjens
e kam menyren teme / nuk perdori shkens
pra.. veni veshin / nigjoje me kujdes
Jam n´2009 // t´percjelli per bisnes
nese nuk e din / ta baj me provoja
hip-hopi ka Stil / kshtu.. luhet loja
kam Femna. kam kesh me gangsta rreth nesh
pyte ken t´dush // n´kyt Loj Jena shef
pra.. kret e din // qe bim atmosfer
per femna shqiptare // na kena vler
e per ju ina-g // ala jena knena
hita prodhojm // me ne kallet skena


Ky tekst u dërgua nga Arbeni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Featuring: Ag-Beatzz
Publikimi: 16/11/2012


Tankilla - Up And Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up And Down".
3. Video është e këngës "Up And Down", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0