Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tarabuka Band - Summer Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Jam".
3. Video është e këngës "Summer Jam", por nuk këndohet nga Tarabuka Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tarabuka Band - Summer Jam (Feat. Dj Star)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

Asnjë Koment

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Summer Jam" kënduar nga Tarabuka Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Video Produksioni: ASHA

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Freax & Bullet - Summer Jam

jee rockcity music ee haa , summer jam summer jam to be get high get high

REF : its summer jam more right we gone feel this time
-cuz one more time just make it tonight 2x

Freax
e pres veren me dal pe shoh veren tu ardh
femra nbikini spo di cilen me mar
temperatura shum e nalt syzat gucci ja pershtat
akullore tu lipi por mos mi pas en dhom
rreziti ndiell trupin prej qdo femre qe vjen
Provokimet njo ka njo vin pesh me qdo femer me ren
hey i love , hey girl i need you

REF : its summer jam more right we gone feel this time
-cuz one more time just make it tonight 2x
la la la l a ,a ,a ,a ,a

Freax
Kur vjen vera ka dera ja nisin shtohen frajerat
sikur me kon miljonera krejtt krejt flizurat me gella
Hey kqyrni anash havera sa femra sikur npostera
ta bojn jeten krejt kopera , po kur o ver nkry ka tjera
heket stresi heket kthiza ma prefekt se monaliza
Doket jeta si repriza nat per nat ndodhin surpriza
Hot check shef numrin e lekt tona venet
kape gjuji tony white po kqyre kontrrolloje qdo milimeter
kurr mos e le per veren tjeter

REF : its summer jam more right we gone feel this time
-cuz one more time just make it tonight 2x

Bullet

Ti po don me kon me mu meniher kadal se ka sene tjera qe vin n`rend
masanej ti fjalt vet un vet ti nxen e lujna bashk lojen jet pa men
Jon edhe plot do sene qe nuk po mbin men kena mu kon bashk secilin ven
Veren e percjell bash si refren sko me lon hiq sen pa permen
Kur ti vjen qetsi na bjen pi plazhes kalojna nbazen
Tona rreziten n`summerjam krejt e lyjn trupin me krem
po du ma shum sene per me chill it nuk po du me dal
mo sdu me prit po du me pa tu e livrit krejt durt nalt tu beeeertit

REF : its summer jam more right we gone feel this time
-cuz one more time just make it tonight 2x
la la la l a ,a ,a ,a ,a

Da LIGS - Summer Jam

Dj Blunt:
It's been a long time
We back again! (back again...)
I go by the name of Dj Blunt (Yesss)
and Real 1 (Salute) and Da Ligs (Whats up and Whats up?)
eeejjj
Rewind!!

Real 1:
Ti pom bon mu ni si diqka e re
po ma kujton kohen e vjeter ,kohen e vjeter

(2X)
Ti pom bon mu ni si diqka e re
po ma kujton kohen e vjeter
tjeter e vjeter tjeter

Da ligs:
Dal prej kerrit qelsat ngjep jom vesh ngjyra ngjyra
hot girls veshem najs edhe dalim kejt ftyra but shake dropp it low qu nalt hi ma flow nisja kce si me kon dance flow ski nevoj me vet kush o nparking blunt po lshon muzik femnat nekstrem tu livrit spom len njona me repit se shum afer mu ka ngjit

(2X)
Real 1:
Ti pom bon mu ni si diqka e re
po ma kujton kohen e vjeter
tjeter e vjeter tjeter e vjeter tjeter

Da Ligs:
Sot koka dit e mir veten pe ni najs veshi pantollat maicen edhe ngo qet SIZE sot e kom njet me chillit , dal me shefin mu relaxit nkarrik i ulun shtrit pak i pit permas ma shum t'zi duhet me mri te veni se haverat jon ka mpresin si tmshohin my swag my bling gjinja meniher e dhezin

(2X)
Real 1:
Ti pom bon mu ni si diqka e re
po ma kujton kohen e vjeter
tjeter e vjeter tjeter e vjeter tjeter

Dj Blunt:
hold up hold up hold up you got put your hands up and wave from SIDE to SIDE (aha) and wi wait and we come back and way and way and way and way and way and way and way

Da Ligs:
O hot day ky osht summer jam bijat non stop skan tndalun nvenin tem
oh yeah pom duhet me hi nhart
kosov nseks se vet jom hart n'viti pom shtin ntripa mu qart dikush hec flow po une hi hard fresh 2010 edhe ma nxet qdo koncert tu i mledh me mija vet nese tvyj shum e din ku mem gjet 045 z-mobile pot pres sen hipnotik suppersonic po per ver shum melodik topin e musht, farmerka tngusht shum e nxet si muji gusht

Real 1:
Ti pom bon mu ni si diqka e r
po ma kujton kohen e vjeter tjeter

(4X)
Ti pom bon mu ni si diqka e re
po ma kujton kohen e vjeter
tjeter e vjeter tjeter e vjeter tjeter
Më Shumë Këngë Nga Tarabuka Band:


Komente mbi këtë këngë