Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tarabuka Band & Dj Star - Harem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harem".
3. Video është e këngës "Harem", por nuk këndohet nga Tarabuka Band & Dj Star.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tarabuka Band & Dj Star - Harem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/06/2017

2017-06-20T16:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harem" kënduar nga Tarabuka Band & Dj Star.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Young Zerka - Harem

i nalim dritat na e bojna harem
i fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm (2x)

o sa mir po dokesh ta ha zemren
se edhe ti ma do
o sa mir po dukesh eja eja ooo
ju vu flaka ooo

i nalim dritat na e bojna harem
i fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm

Gal me see u are playin on
so if me touch will u let me on
all the things u are diggin on
me I tell u wha i really do

oh lord me a drop dem dead
all the things u do a for me
we are rollin all time all day
No way yoo gal go away

i nalim dritat na bojna harem
ja fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm

Rovena Stefa - Harem

Erdhi dita të kuptosh
Se në botë njerëzit janë të lirë
Nuk do mundesh të m’trajtosh
Si një skllave që të sillet mirë

Erdhi dita të vendos
Fati im nuk paske qenë ti
Kam gabuar ashtu kot
Kam menduar se më doje ti

E urrej haremin tend
Kur më prek duar e këmbë
E urrej trishtimin tim
I fal vetes një mallkim
Do të iki sa më larg
Të harroj atë që pashë
Do të vesh unë dashuri
Do urrej njerëzit si ti

Hedh vështrimin rreth e qark
Ti më le një botë me zbrazëti
Do ta lag buzën e tharë
Me ato lotët që do derdhësh ti
Netëve më vjen të qaj
Por nuk bëhet fjalë për dashuri
Si një plagë në trup të mbaj
Dhimbja ime jo nuk ka kufij
Më Shumë Këngë Nga Tarabuka Band:


Komente mbi këtë këngë