Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - Qysh Ti Don Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


VERS/
Jeten e mire e ki
Kur jeten e mire e don
Jeten e mire e bon
Kur i jep definicion
Kur e kupton
Ku po t’dhem,
Cka po t’munon
Kur e kupton
Prej jetes e vetes cka je po don
Lind konfuziteti
Tu lidh Inati palidhje me veti
Nisesh n’ destinacion
E tu mos e dit ku o targeti
Bohesh vet i o 10ti
Secili me tripa n’veti
Met e qkepta
Veq njoni prej tyne ment i ka n’deti
nuk t’vyn veni mire
kur e ki rrethin e qir’
nuk t’vyn keshi
kur s’ki me kon leshi i sill’
rrolin e ki zgjedh’ edhe don me provu shancen
e ki guximin, po duhesh me permisuper formancen
cka po t’vyn vemendja kur mrena vetit ja cenon lirine
nuk i len hapsin’
me perjetu adrenalin’
vettit stazen ja ronon
e len se sun e perballon
t’kalumen sun e permison
veq leri ta nimon
Taste2
Publikimi: 23/10/2019
Teksti: Taste2
Orkestrimi: Wog


Taste2 - Qysh Ti Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Ti Don".
3. Video është e këngës "Qysh Ti Don", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0