A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Antigona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/01/2011

2011-01-09T00:08:04

S'paska qenë për ty dashnia
Shumë e ranë qenka vetmia
T'kaloi nata ty tuj pije
Se ke met pa dashurie
Antigona ej hej Antigona
Nuk e di se qfarë te bana
Antigona ej hej Antigona
Ndoshta zemran do i bashkojna
Ndoshta zemrat do i bashkojna

S'paska qenë për ty dashnia
Shumë e ranë qenka tradhtia
T'kaloi nata ty tuj pije
Se ke met pa dashurie
Antigona ej hej Antigona
Nuk e di se qfarë të bana
Antigona ej hej Antigona
Ndoshta zemrat do i bashkojna
Ndoshta zemrat do i bashkojna.


Ky tekst u dërgua nga  Mentori
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019