A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Dy Syt Qe Me Deshten


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2011

2011-01-22T19:53:18

Dy syt qe me deshten dy buz qe mevran humben dhe u treten thyer me lan a jam un i vetmi qe s'di ka tja mbaj qe i pranoj gabimet edhe kur s'kam faj

e di qe nuk je vetem e di qe ke nje tjeter edhe pse ende je me mua ndoshta tani s'lodhesh fare por me von dot me kerkosh falje kush do ti fal mekatet tuaa s'do ta fal sa t'jem gjall

nje ze qe me fliste me plot dashuni e humben kuptimin ne kete nat me shi a jam un i vetmi qe s'di ka tja mbaj qe i pranoj gabimet edhe kur s'kam faj

e di qe nuk je vetem e di qe ke nje tjeter edhe pse ende je me mua ndoshta tani s'lodhesh fare por me von dot me kerkosh falje kush do ti fal mekatet tuaa s'do ta fal sa t'jem gjall


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019