Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Luj Me Mua Luj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/11/2013

2013-11-06T14:38:34x2
sonte eshte moj nata jote luj qiko luj me ma dredhu belin shtatin gjakun ma bon uj
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak
x2
Sonte eshte moj nata jote luj qiko luj do te vi dhe nata ime tani un dot luj aaaaaaaa
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak

nje her pata fat me ta puth at dor le te mbetet kenga deshmitari jon

nje her pata fat me ta puth at dot le te jet prishtina deshmitari jon
x2
mesazhin ta qova ty ne telefon kthema dhe ti zemer shpirti po me vlon


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...