A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Mikesha Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2011

2011-04-16T05:29:14

moj mikesha ime e par dashurin time do ta kuptosh kur takohemi ne at bot pa genjeshtra dhe pa lot de pa lot(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)

shum kerkova une nga ti dashurin time do ta kuptosh mos mendo se do t'kem frik nga takimi ne amshim ne amshim(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019