A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Nëse Me Zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2011

2011-04-16T05:29:14

dikur shum kam knu oo e tash po qaj e nuk di ka te shkoj oo ka t'ja mbaj e vetem ti m'liron ho prej kti mundi se veq ty te kam oo shpresa e fundit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

met po dojn mem lan oo prej perzisee shpirti lot pom kallet ngot t'rakis eee se veq ty t'kam dasht o prej fillimit se veq ty te kam zemer lot i gzimit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019