Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Taulant Bajraliu - S'di Pse Ta Kam Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

20/01/2016

2016-01-20T17:00:01+00:00Sdi pse ta kam fal,
Sdi pse tkam besu,
Kur tkam pa me lot ne sy zemra me coptu,
Pasha tmadhin Zot shum mka ardh gjynah

2x
Por tradhtarja mbet tradhtare ndryshe ska me u ba

Ref 2x:
1mije her me ta fal zemren prap me kishe vra,
1mije her me u pajtu prap dot ishim nda

Hakesh te kam dal,
Saher je pendu,
Qdoher rastin e ke pas por se ke shfryzu,
Pasha tmadhin Zot, shum mka ardh gjynah

2x
Por tradhtarja mbet tradhtare ndryshe ska me u ba

Ref 4x:
1mije her me ta fal zemren prap me kishe vra,
1mije her me u pajtu prap dot ishim nda


Ky tekst u dërgua nga Adrian A.
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet