Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - 1 Ne 1 Milion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

1
NËSE M'PUTH NJËHER
SHKRIHEM SI SHEQER
NËSE M'PUTH DY HER
S'THAROJ ASNJËHER

TI JE SHPIRT E PËRSOSUR
MUNDESH MEM ALIVANOSUR

SHUM HOT E SHARMANTE
TI JE SUPER YLL
QINPËRQIND BRILIJANTE

refren:
TI E KALL ,ZEMËR
KREJT PRISHTINËN
TI E CON PESH
ADRENALINËN
BUKURI KE QË
TA NDAL FRYMËN
VERY NICE ,VERY NICE
JE SI YLL
DUKESH BOMBASTIKE
E VEÇANT
BUKURI MISTIKE
TI DALLOHESH
JE FANTASTIKE
VERY NICE ,VERY NICE

2
KUR MË PROVOKON
PULSIN MA SHPEJTON
SI TY EGZISTON
NJË NË NJË MILION


Ky tekst u dërgua nga Ejup Shabani

Taulant Bajraliu - 1 Ne 1 Milion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Ne 1 Milion".
3. Video është e këngës "1 Ne 1 Milion", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0