Audio

Taulant Bajraliu - Potpuri Dasmash 2017


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2016

2016-12-07T13:34:36

Këngë e albumit:

"Potpuri Dasmash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2017" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...