Më mbaj mend (për 1 muaj)


Taulant Bajraliu - Knaqu Pa Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu Pa Mu".
3. Video është e këngës "Knaqu Pa Mu", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Taulant Bajraliu - Knaqu Pa Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

20/01/2017

2017-01-20T17:00:00+00:00Ti krejt m'ke harru,gjynah nuk pate,
dashni sa mke mungu prej asaj nate
shpinen kur ma ke kthy at natë kur ike
sa shum kam vujt per ty ti kurr se dite

REF:
knaqu knaqu pa mundoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik

REF:
Knaqu knaqu pa mu ndoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik

Kur te vdes per ty mos qaj pran varrit
mos thuj me lot ne sy qka i kam ba kti djalit
ndjena tkishe pas sma kishe nxi jeten
e di sa shum tkam dasht ma shum se veten

REF:3
Knaqu knaqu pa mu ndoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala
zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik


Ky tekst u dërgua nga Dorentina Halili1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet