Më mbaj mend (për 1 muaj)


Taulant Bajraliu - Nuk Ja Vlen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ja Vlen".
3. Video është e këngës "Nuk Ja Vlen", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Taulant Bajraliu - Nuk Ja Vlen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Egzon Bajraliu

Teksti:

Ejup Shabani

Komente

Asnjë Koment

11/05/2018

2018-05-11T15:00:02+00:00Dikur ato buz mu mkan puth
dikur ato dur mu mkan prek
por me koh shpirt krejt ndryshove
e zemra tka vdek
Por me koh shpirt krejt ndryshove
e zemra tka vdek
2x
Nuk ja vlen ty as met permen
nuk ja vlen nzemer me zan ven
nuk po du met nem kurr o shpirti im
po mki hak saher qe merr frym

A mke dasht najher a mke dasht
ose zemren gur paske pas
sja fal vetes qe tbesova
shpirtin ma ke plas
Sja fal vetes qe tbesova
Shpirtin ma ke plas


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet