Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - S'du Me Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me m'pasë thanë dikush
Do t'vish në këtë gjendje
Plagët s'kanë me t'u pa
Por ke me pasë dhembje

Do ta kisha qujt'
Me fjal't ma poshtëruese
Por dhimbja për ty
Nuk qenka kaluese

O po dal me shoqni
veten me gënjy
Se nuk ka diçka
që s'lidhet me ty

S'du me rrejt
Veten s'du me rrejt
Mendimi për ty
Po m'i mund krejt
Taulant Bajraliu
Publikimi: 26/11/2020
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Taulant Bajraliu - S'du Me Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du Me Rrejt".
3. Video është e këngës "S'du Me Rrejt", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0