Taulant Hoxha
Taulant Hoxha
Taulant Hoxha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Taulant Hoxha është këngëtar. Më datë 18 Mars 2021, Taulant Hoxha publikon videoklipin "Il Tempo Passa". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Taulant Hoxha.

Më datë 19 Qershor 2021, Landy publikon videoklipin "Motivi Shpirtit". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, ndërsa teksti u shkrua nga Taulant Hoxha. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 3 Korrik 2021, Landy publikon videoklipin "Mosmirenjohese". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 30 Shtator 2021, Taulant Hoxha publikon videoklipin "Margherita", në bashkëpunim me Andi Shkozën. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0