Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Taunita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Taunita është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Tetor 2015, Taunita publikon videoklipin "Si Ti". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Mozzik, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vivian Kokeri

Eli Qorri

Almenda

Samira

Arjanita Shala

Jola

Lily N

Eliza Markiq

Enkeleda Dervishi

Fatlume Mamuti

Tags: Taunita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet