Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna - Qe Qe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  152Esta es mi vida sin tu amor
Tú eres mi alma, sin ti perdí mi sol
Estoy acostumbrada, mi corazón
Dame, dame, dame tu amor

Me ty e kom lon qe qe, qe qe
Zemrën teme lon qe qe, qe qe
A pe don me t lon a qe qe, qe qe
Hajde mere ooo
qe, qe qe, qe qe

[REF.:]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qе qe
A pe don a qe qе, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Po m'ke dasht po ma jo
Hajmali si Moyo
Qysh u kon, jo ma s'o
Qa ka ma shum ajo, ajo, ajo?
Vet tash Moyo
Me t'harru se boj jo
Nuk ka si ky lloj jo
Po qa ka ma shum ajo, ajo, ajo? (ahh)
Qe qe, nuk o ma qe qe (ah)
Qe qe ju kom ba bajat unë qe qe
Qe qe, a t'kujtohet fol shum dit e nat qe qe
E kom dit qe mo nuk kthehesh prap qe qe
Po kush kesh i fundit shum ma mir qesh, qesh

[REF.:]
Me ty e kom qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Skom qa me t'ba nëse bërtas edhe t'shaj
A ja thu t'njejtat ti fjal dhe asaj?
Nëse don un fajet krejt i maj
Po karma jem ka me tu kthy ty prej saj
E tash kush do lidhet me ty o versioni jem i dopt
Un jom kon privilegj për ty, vet i vetmi shok
Prej meje ti te kush?
A nashta niveli jot
Fans ti, fanse ajo
Sun em perballoni dot
S'din mu sill me njo si un qe qe
Po ta jap edhe ni munsi qe qe
Edhe pse se meriton qe qe
Zemra jem për ty po knon qe qe

[REF.:]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe


Ky tekst u dërgua nga SABRINA   Kida277Tayna
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/08/2020
Muzika: Cricket & Tayna
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Cricket
Mix: Cricket
Master: Nome Ent
Styling Donika Loci
Make Up & Hair: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor HykolliTayna - Qe Qe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Qe".
3. Video është e këngës "Qe Qe", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (10)

92
104
114
70
73
58
77
54
55
45

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:


Komente 24