Më mbaj mend (për 1 muaj)

Casi Angeles - Nena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hay munecas, que guardar
ya es momento de dejarlas atras
Es la vida
y hay que aceptar cuando nos dice que debemos cambiar

Y dejar de jugar
y ponerse a pensar
que es tiempo de buscar un amor
y vos que esperas?

NENA YA NO HAY CUENTOS DE HADAS,
NENA NO TE PIERDAS NADA
NENA TE VOY A BUSCAR
NENA YA NO TENGAS MIEDO
NENA NO DIGAS NO PUEDO
NENA TE INVITO A BAILAR

Ya es muy tarde para ser
esa nena que hoy tiene que crecer
yo prefiero una mujer
y todavia eso esta por suceder
no te gusta escuchar,
no queres entender
que es tiempo de buscar un amor
o no lo sabes

NENA YA NO HAY CUENTOS DE HADAS,
NENA NO TE PIERDAS NADA
NENA TE VOY A BUSCAR
NENA YA NO TENGAS MIEDO
NENA NO DIGAS NO PUEDO
NENA TE INVITO A BAILAR


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Casi Angeles - Nena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena".
3. Video është e këngës "Nena", por nuk këndohet nga Casi Angeles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teen Angels:


Komente 0