Më mbaj mend (për 1 muaj)

Telex - Rruget Tona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

rrugët tona nuk takohen
edhe pse të dyt e donim këtë
nuk besoj më në dashuri , as në fat të mirë
ndëgjoj këngën që e deshtëm
e ndjej atë që e ndjenim ne të dy
ndoshta t'duket qesharake
por ti më mungon

duhet jetën ta jetoj
duhet këngën ta këndoj cdoherë
vetëm të harroj uuuuu uuuu


Ky tekst u dërgua nga MusaTelex
Publikimi: 13/12/2011


Telex - Rruget Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruget Tona".
3. Video është e këngës "Rruget Tona", por nuk këndohet nga Telex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Telex:


Komente 0