Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Lamtumir kur u ndam,
atë natë kur binte shi.
Si tani qave ti, qave ti..
Ku ka lot, me pas vjen tradheti.

Te dua ti me the,
por tani me tjeter je.
Genjeve ti atëher,
genjen prap dhe nje herë.

Na ka ndar te dy nje oqean,
nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh i lumtur ktë urim ta qoj,
dhe dy jet te kem, ti s`te harroj (2x).

Nje urim ti nga larg, zemer ta dergoj.
Dashurin qe sta dhash,
tjetra te ta dhuroj.
Mos me pyet, ti tani si jetoj.

Te dua ti me the,
por tani me tjeter je.
Genjeve ti ateher,
genjen prap dhe nje herë.

Na ka ndar te dy nje oqean,
nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh i lumtur kta urim te qoj,
dhe dy jet te kem, ti s`te harrojë (2x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_norTeuta Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Teuta Selimi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0