Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi & Korab Jetishi - Non Stop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  73

Korabi:
Nuk po e gjej fjalën e duhur
Sa jam i pa lumtur...
Çdo natë kam qarë
Prej se jemi ndarë

Teuta:
Mbetëm gjallë, por nuk jetuam
Rrallë, shumë rrallë ne u gëzuam
Jemi dy hije, dhembje dashurie...

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashkë ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb

Korabi:
Janë të vërteta fjalët që thuhen
Se ata që duhen...
Nga dita kur ndahen, vyshken dhe thahen

Teuta:
Të gjithë më thonë sa jam e bukur
Askush nuk pyet, a jam e lumtur?
Nuk ka lumturi kur vdes një dashuri..

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashk ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKorab Jetishi & Teuta Selimi
Publikimi: 12/01/2014
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Video Produksioni: Imagine Films


Teuta Selimi & Korab Jetishi - Non Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Teuta Selimi & Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 1