Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Falli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

piva nje kafe me filxhan me pa fatin si e kam dicka nuk po shkon nuk ke rugdalje po thot filxhani per disa dit do te ndihet zani djali ka me te lan

per muhabet kafe kam pi nuk dij ka dole lajm i zi i rash pishman pse kam bo fall me dashnin jam nhall
2here

cmu desh filxhanin me e kthy falle falle dit per ty te gjitha mkan dal se ke nje tjeter mua me doli duke shikuar shocja foli ai eshte tradhtar

per muhabet kafe kam pi nuk dij ka dole lajm i zi i rash pishman pse kam bo fall me dashnin jam nhall 2 here
Teuta Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2011


Teuta Selimi - Falli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falli".
3. Video është e këngës "Falli", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 2