Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Teuta Thaqi - Jo Nuk Jam


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2012

2012-11-07T00:10:30

Këngë e albumit:

"Ne Telefon"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jo Nuk Jam" kënduar nga Teuta Thaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Peraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

te fala une ty cdo gje
por ti me shume kerkon
dhe shpirtin qe une kisha
ty te dhashe
kam njohur une shume djem
te gjithe kane qene njesoj
mendova se vec ti sje si ato
pooor kaluan vitet vertetojne
ora jote ka ndaluar,nuk punon
une nuk pres qe ti te vish
e prap mua tme kerkosh
mos u lodhe se do humbasesh kohen kot
jo nuk jam jo nuk jam
dhe shpirtin se kam lot
te desha por ste dua
me mua stallesh dot
se une kam
se une kam ate qe sgjete dot
se cdo faj nuk shpeton sot
paguhet vec me lotMë Shumë Këngë Nga Teuta Thaqi: