Më mbaj mend (për 1 muaj)


Themeluesi - Never Back Down

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Never Back Down".
3. Video është e këngës "Never Back Down", por nuk këndohet nga Themeluesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Themeluesi - Never Back Down  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/01/2015

2015-01-07T18:07:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Never Back Down" kënduar nga Themeluesi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Themeluesi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lenny. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ref:
GO BABY GO
GO I THE WINNER HARD
BABY BABY SHKO MA TEJ
BABY BABY JO S'PO T'RREJ

RAP 1
doni me dit cysh doni mu nal
edhe nese ki problem
arsyet e mia t'shumta m'shtyn
mos me t'dhan shpjegim
nese ti po don me marr marr
ti po don me m'dal dal
po t'kallzoj se prej teje skam mu nal nal
e zeza mbi t'bardh
shkruhet si kurr me par
nu kam nevoj per fjal
senet merren me radh
kampjonin krejt e din se kush asht deri tash a meno how.

se doni doni doni doni
vec foli folni folni
krejt e din kush a kampjoni
kta tjert krejt i njgjoni
se krejt per mu tash jeni fake im ok
se krejt po thoni se un jam ka t'rrej

kam tregu talentin
por suksesin nuk e di
un me xhepat bosh
nuk e di pse dridhesh ti
tash em bjen n'qaf
se ndoshta t'kam zili
a kuptoni tash se per mu nuk vleni hic hey

ref:
GO BABY GO
GO I THE WINNER HARD
BABY BABY SHKO MA TEJ
BABY BABY JO S'PO T'RREJ

rap 2

ti vec parameno
nese pas do kthena n'koh
syt e tu do kishin pa
se garen kush e fito
e di qe doni shum shum
cmimin krejt e dun dun
ama jam i talentum
ti se meriton
i kam rrenjt e thella
si ju lash ju gjeta
boni shum perpjekje
ama kshu e paska jeta
my fan much to lov
i proud for you
my heart feeling strong

e vertet qe jam rreper
po sdo t'thot qe skemi ndjenja
ato ca i shkrun dora
dalin krejt nga zemra
ka femra me miljona
po ty ste ngjan asnjona
du me i pa bashk gjithmon
dy zemrat tonaaaa
doni me dit
cysh doni mu nal
nese ki problem me fjal
ca po thoni me dit
doni me pa
une prap ja kris okey
hey
do me me dit cysh zemrat tona
hey
do me fol per zemrat tonaaaa

ref:
GO BABY GO
GO I THE WINNER HARD
BABY BABY SHKO MA TEJ
BABY BABY JO S'PO T'RREJMë Shumë Këngë Nga Themeluesi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet