Official Video

Thoma Mahilaj - Kangjelia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2012

2012-12-02T16:31:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kangjelia" kënduar nga Thoma Mahilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Mahilaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin