Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Lorik Fetahu
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: THUG1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Gusht 2018, THUG1 publikon videoklipin "Boom"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

4NI

Arjan Rrahmani

Flori ABG

Jetmir Salihu

Redrum

Nikinjoo

5kinny

ELAI

ANI (RapBoy)

Gabu

Tags: Thug1, Lorik Fetahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet