Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tin (Boletin Musa)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Boletin Musa
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Tin (Boletin Musa) është një këngëtar i njohur. TIN (BOLETIN MUSA) merret me muzike nga viti 2010 dhe pas shume kengeve te sukseshme eshte ftuar ne labelin Arbasound. TIN – Lives in Ferizaj. TIN since he was young he was a good lyric writer, after a lot of challenges he started to make songs and also they invented the group ARBASOUND. Arbasound is label of artists with a lot of members: Don Arbas, Arta Bajrami, TIN. He is famous from the song in featuring with Arta Bajrami. The song is c...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andi Qerreti

Gold Mc

Kasso

Shqipran Maliqi

Jashar Hoxha

Cadox

Edijan Muhaxheri

Herolind Ramabaja

Dossi A.K.A Professional's

Ron Rexhi

Tags: Tin, Boletin Musa


Komente mbi këtë artist