A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tina Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Tina Rexha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tina Rexha është një këngëtare e re, e cila i është bashkangjitur estradës në vitin 2017. Ajo bashkëpunon me këngëtarin e njohur Blero për këngën e saj të parë. Më datë 18 Dhjetor 2017, Tina Rexha publikon videoklipin "Une E Di". Videoklipi u prodhua nga XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enna

Brikena Kastrati

Joana Prifti

Olsa Spata Ballguri

Kristjana Pepa

Ana Ndoj

Arijana Gashi

Syarta

Albunneta

Julia Laze


Tags: Tina Rexha

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019