Tingulli 3nt

Tingulli 3Nt, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po T’shoh Përmas”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-05-2013]
Një prej hip hop grupeve më të suksesshme shqiptare, Tingulli 3nt, ka publikuar projektin e ri, këngën me videoklip të titulluar “Po T’shoh Përmas”.
Videoklipi i punuar nga Max Production e shfaq Getin dhe Agonin në një super video me dukje fantastike. Vlen të përmendet se në këtë projekt ka marrë pjesë edhe këngëtarja Bleona Qereti.

Menduam se edhe ajo do te kendonte ne kengen me te re e sapo dale me nje video nga Ting 3NT, por ne fakt ajo aty ben vetem shoferen e Getit.
Kënga “Po T’shoh Përmas” shihet si përgjigje ndaj grupeve rivale pas thumbimeve të tyre si rezultat i këngës “Vetum A Pom Han Raku”.
 (Telegrafi)

Tingulli 3Nt, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po T’shoh Përmas”

  Tingulli 3nt - Po T'shoh Permas [Teksti dhe Klipi]

Komente 0