Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - 100% T`Trent Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22Verse 1 : Ghetto Gold
Gheto gold po vjen si airoplan, i n`xeht si vullkan, 100% urban,
per dosta jam jaran, per femna jam taman,
ky osht veq 1 hit, dhe 1000 tjer jon ne plan
secillen her ma mir se heren e kalume,
perafersisht 100 kang edhe 4 albume,
jom qai qe ki qef me kon haha,
n`xinum nese mundesh mem n`xon,
i mir per familje i rrezikshem per repera,
po jau perkujtoj se qka kom thon herave tjera,
m'falni amatera po per juve u mshel dera,
albumi jem po del dilni mblidhni postera,
m'falni po skom konkurenc nese mendon,
une jom qai qe femna jote
m'adhuron,
kurkush sum harron, me kerkond sum zavendson,
hahahahha baba kur sdeshton,

rrefreni:4
na vina se na doni ngoni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem 100% trent

Verse:2 Big Xig
Big Xig i rezikshem per armik,
qe 10 vjet n`ket loj per shum repera alergjik,
kush um kritikon, e di qe shum um n`gon,
qysh i du une femnat ti repin tem e mson,
3 vjet pa album gati hupi repi,
baba records boni boom po prap spo mushet gjepi,
prap te na o sefi prap dihet kush osht shefi,
prap na kritikojn na bojm muzik per qefi,
pam, pam, pam, mundet me kerstit
moti posedojm por do njerz qe se kan dit,
i kena krejt babes, babes krejt i kena,
gjith publiku mi knon se un kur nuk knoj refrena,
athu as si di, athu i kom harru,
ma shum kom une kong sesa do qe ka n`gu,
jo kang po hite qe jon ktu ka 100 vite,
na nuk kena plak., po prodhojm qe shum vite,

refreni: 4
na vina se na doni n`goni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem 100% trent

outro: Ghetto Gold
ghetto gold wouuuuuuoop, big xig wouuuuuuuop,
E.P.J.R, vum vum vum tingulli 3nt, uoooooooooop
pozitiv uooooooooop baba records wuoooooop vum vum vum (qeshtu`h diqish)

refreni:4 Ghetto Gold
na vina se na doni ngoni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem 100% trent


Ky tekst u dërgua nga BesaTingulli 3nt
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006


Tingulli 3nt - 100% T`Trent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100% T`Trent".
3. Video është e këngës "100% T`Trent", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0