Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Me Merr (Feat. Soni Malaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

ooo oooohhh ohhh mee merrr mme mmerr
Gheto Gold:
Po dokesh mir qe menon edhe qaq sam don
Shum mir po tingllon veshuni me lui vuiton
Mos prit pi meje bejbi, qa po menon
Spo du mo telefon thuma live qe pom don - Zemer
a munesh me dal niher veq me mu Krejt qa kom ti thom e
krejt qa ki mi thu
Zemer, u bo von kshtu, nuk muj me lon Thjesht
po du me nxon bohet mir per teton po Du
o sa munesh me mo pershtat po du po du Se po du ma shum se per nje nat po du po du Me dal me ty po du met marr un ty
po du veq Me ty mi qel kta kater sy

Soni Malaj:
Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qfar je ti te pres te me japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di çfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Reff:2x
Gheto Gold:
Zemer po ti them krejt nga e para
Soni Malaj:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Gheto Gold:Mir dokesh anash permas e perpara
Soni Malaj:Me thuaj dua ta di
Gheto Gold:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni Malaj:Veten e gjeta tek ti
Gheto Gold:Cdo nat po bojm gara unë permas ti perpara
Soni Malaj: Ndaj me merr me merr

Agon:
Gjithmon po menoj qe kemi nje Problem un, ti, shoqja jote edhe shoku jem keqq
- , mir e verteta o rren deshtem a nuk Deshtem po menojm per ni sen,

Besom pa ty mdoket qyteti that,
Besom kam qef met pa cdo nat ,
Besom qa po flas po du ti mi pas t'qart
Po du me pershpejtu sa ma pak me zgjat
Zemer qashtu bon gjithqka metet xeher
Pom turbullon sa her pot sho n'sheher
Fillimisht po shihemi veq un me ty
Perfundimisht besom gjithqka mir ka mu kry.

Soni Malaj:
Sa i sigurt je qe mund te vij
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qfar je ti te pres te me japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me meeeerr

Ref 1x
Gheto Gold:
Zemer po ti them krejt nga e para
Soni Malaj:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Gheto Gold:Mir dokesh anash permas e perpara
Soni Malaj:Me thuaj dua ta di
Gheto Gold:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni Malaj:Veten e gjeta tek ti
Gheto Gold:Cdo nat po bojm gara unë permas ti perpara
Soni Malaj: Ndaj me merr me merr

Reff: x1

Getho Gold:
Zemer po ti them krejt nga e para,
Mir dokesh anash permas e perpara x2

Getho Gold:
Po ti kqyri buzet edhe fustanin me lara,
Cdo nat po bojm gara un permas ti perpara x2

Soni:
Me merr.


Ky tekst u dërgua nga  ellma   TeGameTingulli 3nt
Featuring: Soni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: VFM 2009
Orkestrimi: Enis Presheva
Video Produksioni: Pixels Production


Tingulli 3nt - Me Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Merr".
3. Video është e këngës "Me Merr", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0