Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Unë E Boj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Hajt afrohu tani t'kallxoj pak se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kom ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom haha(2x)

kokaina mariuana Prishtina e tirana ju papaka e gubana kush nuk na don ju nxoft nana
armiqt 2 pika ndeti e une prap e bana me ata qe mdojn ngat veti e une prap e bana

Un i pari ti i 90-eti une e baj prap e baj mes prishtines po jetoj une e boj prap e boj
une e maroj e baj krejte eshte rregull krejte eshte xeher
ma shpesh jom un nzicerr sa qe ti je ne sheher

une e moj se e boj moti kete shit e boj se e boj mire e boj se e boj hit (2x)

ky nuk eshte diss pis po tkallxoj per veti kush nuk e dine krejt e din kush eshte geti
krejte i kam e kam edhe shpin ndeti edhe shtet ne veti dhe sja vlen mu prisah lezeti

Hajde afrohu tani t'kallxoj bash se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kam ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom haheha (2x)

a po done pare une kam pare a po don hite ashiqare
hej Cade spo baj hajgare fore qare utmusfare il gitare mos flasim fare
more plako gitare violin bari heroin bel kelako i kena krejte krejt qa don i kena mrena

une jam e verteta i rrethum me fat rena loja o kjo po konkurenca ska
a ndoshta jem shume larg po frekuenca ska ok-ej e kuptova
mfalni se harrova kto i keni prova perndryshe qelni rova

hej Bix Xig kur shkova sory larg e qova po harroj
qe e dim na e dim qe e dim ku shkojm ku rrim a jem perqef
a ndim a jem ne tiran a n'prishtin gjithçka kena shpin gjithka kena shpin kudo ne rrethin
e dine krejte e dine qa punojn e pse rrin

Hajde afrohu tani t'kallxoj bash se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kom ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom hehe(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fati Aka DedaTingulli 3nt
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Tingulli 3nt - Unë E Boj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë E Boj".
3. Video është e këngës "Unë E Boj", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0