Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Tingulli 3nt - Llokum Me Arra (verzioni 2 Erotic Version)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Alboomi I 2-Te"
[Ghetto Geasy]
Si gjithmon edhe ksaj here Tingulli 3nt ne atmosfer
Me femna pereth qe jon trupin tu na dredh
Ora osht 12 tani veq sa ka filluar loja
Zjatri esht n'dezur dhe po sillet kingji nga goja
Qdo gje osht ne rregull dhe me shum efekt
Dikush po pin qetash e dikush e len per krevet
Qeto pija qe jon afer prite kush pe hap i pari
Nje big pimpin siq po shihet familjari Getoari

[Big Xig]
Po s'harohen edhe njerzt qe jon te rrotulluar nga rakia
Shoki jon nga Ritmi i Rruges pim-pimp Alia
Pasi po fillon Dj me HipHop edin ti qa osht me rendsi
Spo du me dit kush jom un e kush je ti
Edhe mes me rendesi osht se jemi kreit shok
Llokumat i kemi afer qe ta qesin gishtin ne kok
Kto qe jon perdhe po na na duket kreit fizllim
Pasi po te sillin llokumat me gisht e ne shpin

[Chorus 2x: Ghetto Geasy]
Hajt hajt o llokum dridhi bytht pak ma shum
Se tani kur do vi un ti duhesh mu kon n'maksimum
E tani un kur do vi dua t'rri deri n'mengjes
Dua te shikoj se c'me tregon ni sweet f**kin' ass

[Ghetto Geasy]
Nga tollovia e madhe qe shkojke ne at vend
Big Xig i provojke llokumat njo nga nje me rend
Rendi ishte i madh si mu kon ne protesta
Po fati i mir ke qe kish gangstera neper kthesa
Po s'harohet ajo nat me shum llokuma dhe mish
Me kengen Kishe Une Pidh qe ishte aty hit
Neja ma e mir esht aty ku jemi ne
Se nuk ka gangsta atmosfer pa Tingulli 3e

[Big Xig]
Atmosfera n'maksimum kur fillon nga rruga e lindjes
Shoku jon osht ka kqyr me punu diqka tinez
Edhe shum te tjera qe skemi vakt mi fol
Se ne vendet tona ska asi qe zdin me perdor
Po po bohet fjal per per shoqni per llokuma e raki
Pse mos mi hyp permi kur te don ajo ty
E mirpritur ishte loja me mercedesat e zi
Nder bosat e mbremjes ton ZICO Company

[Chorus 2x: Ghetto Geasy]
Hajt hajt o llokum dridhi bytht pak ma shum
Se tani kur do vi un ti duhesh mu kon n'maksimum
E tani un kur do vi dua t'rri deri n'mengjes
Dua te shikoj se c'me tregon ni sweet f**kin' ass

[Ghetto Geasy]
Ju e din qe llokumi osht shum i embel
Vec kjo n'varet a marohet veq me ara a me tomel
Po n'ket nat osht brumi shum ne nivel
Jon perzi llokumat e spe e din qfar te del
Munet me te dal flak ose kreit i shukt
Kohve te fundit spi rrefuzojm as llokumat e vrullgt
Ne anet tona te nejes po ndegjohet muzika
Anash llokumat per pun ne mes ka edhe barbika

[Big Xig]
Po nejse apet nuk ka kurfar problemi
Se nuk osht kurfar logemi edhe me pas e themi
Knaqesi e madhe kur kingji po njersitet
Per nejet si ktu shum heret osht ka flitet
Supozimet te shumta edhe do fjal te tjera
Per lavire moderen qe kryjn pun me repera
Po mas mirti ke kur te prin e mbara
Kur te bjen ne guj llokumi me ara

[Chorus 2x: Ghetto Geasy]
Hajt hajt o llokum dridhi bytht pak ma shum
Se tani kur do vi un ti duhesh mu kon n'maksimum
E tani un kur do vi dua t'rri deri n'mengjes
Dua te shikoj se c'me tregon ni sweet f**kin' ass


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet