A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Tingulli 3nt - Kallxom Ku Arrite  (Feat. Tuna)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Tuna

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Këngë e albumit:

"Ma I Madhi N'ven"


Ref. 2x (Tuna):
E dite se dite kallzom ku arrite
E dite se dite kallzom ku arrite
Ti nuk ki vite sa kom un hite
Ti nuk ki vite sa kom un hite

Verse 1. (Geti):
Un hy qaty ku tjeter kush nuk hin e nuk rrin
Ska lidhje sa punon nashta e as sa rrin
E boj ma mir se kejt gjith se gjith jom IN
Geasy osht shum i drejt gjith e pin e gjith QIN
Ups pom bona gips se nashta nuk um ki vrejt
Un nuk bona high se kurr nuk jom straight
Sjom as pejgamer e as nuk jom i shenjt
Un me ty po bona fer kejt e din sa jom i shtrejt
Qa met kallzu (ejj) koha flet vet
Tjert i percjell cdo vjet ni Get o n'kit qytet
Qa kom bo 15 vjet ti se gjen as n'internet
Njejtin sen e boj apet ferrk me mu o ferrk me shtet
Krejt ganstera kejt papaka kejt mflasin per DHUNN
Mledhnu bashk oo kaskandera nuk marr po ju marr me HUUN
Adresa osh e 3nt muzika t'ushqen me tun
Qa del prej Zemres nuk bohet me AUTOTUNE

Ref. 2x (Tuna):
E dite se dite kallzom ku arrite
E dite se dite kallzom ku arrite
Ti nuk ki vite sa kom un hite
Ti nuk ki vite sa kom un hite

Verse 2. (Big Xig):
Emrin e bon veq kur du une ta ndrroj AMIG
Se ki familjen BABES sjena nisoj i lig
Ti bashk me clicken gjinen qe m'testojn
THIRI i provojm BIRI i coptojm
Mu mgjen rrugve Prishtines Romes ose Athines
Kudo qe jom me Dosta ja pershtatin klimes
En koncerta salla plot paret riten sikur pot
E kom tripin sot per sot sum hargjiten per shum mot
Mos um vet a kom a skom veq kallzom a don a zdon
E kom emrin Agon e kom dal me thy deri sa dielli t'agon
Pardon, suksesi e di qe mu m'takon
Mengjesi zbardh n'Prishtin e n'mbramje jom n'Tiron KUDO
Shampanje edhe dhipa t'desht NUDO
Agon Amiga down south jep NEW GO
Un jom the boss lirisht thirrem HUGO
E ti qaq mbrapa JUGO

Ref. 3x (Tuna):
E dite se dite kallzom ku arrite
E dite se dite kallzom ku arrite
Ti nuk ki vite sa kom un hite
Ti nuk ki vite sa kom un hite


Ky tekst u dërgua nga  donel   krengold   cristiano7   Fjolllaa   Babachelse   Kushttr1m   GoRiLLa   qendresa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019