Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Gjith Vs Asnihere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjith Vs Asnihere".
3. Video është e këngës "Gjith Vs Asnihere", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Gjith Vs Asnihere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"Ma I Madhi N'ven"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00YeeaHH...!!!
Kush oo?,Kush oo?
Bigg Xiik
Kush oo?,Kush oo

Verse 1: Gheto Gold :

GheTTo G-Easy mo mos prit
nuk boj kang, po boj HIT
m'rrjedhin paret per çdo dit
un jom NICE ti je SHIT
energji ma shum se n'KEK
me HIP-HOP veq un boj lek
luj me ty si Hacky Sack
nuk t'jap fjal po CLICK-CLACK
Ngo voglush prej asaj ane
po me baben, s'ka PIDH NANE
un shum moti vi n'shpi tane
ku o forja? hajt tash gjone...
bonum diss se o IN
bonu un se o IN
vjedh prej meje se o IN
veq kqyr permas kush po ta QIN

Ref x2: Gheto-G

Barin gjith me pi
Pidhat gjith mi qi
Style gjith i ri
Si VIP gjith me hi

Ti Gangster? ASNIHERE
Ti bon rep? ASNIHERE
Ki shum lek ? ASNIHERE
A ki shmek? ASNIHERE

Verse 2: Big Xig :

A-milli A-milli 1 milion a pi don?
Jo veq fjal po krejt BABA i posedon
m'keni qart shum havera
se shum Shit po ju vjen era
leni filmat me Gangstera
palone Pidhin amatera
s'kom me ju lon frym me marr
s'o HIP-HOPI si n'pazar
kujt ti qohet n'dor me marr
s'o kjo pun per katunar
Na e korrim ktu ket far
krejt tjerve ju him sharr
PRISHTINALI jom o budall
nuk di me nal po di me kall

Ref x4: Gheto-G

Barin gjith me pi
Pidhat gjith mi qi
Style gjith i ri
Si VIP gjith me hi

Ti Gangster? ASNIHERE
Ti bon rep? ASNIHERE
Ki shum lek? ASNIHERE
A ki shmek? ASNIHERE


Ky tekst u dërgua nga Puky - Nia & Smile   nooli   GoRiLLa   LilEasyy
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet