A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tinna - Eyo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2018

2018-08-09T18:00:04


"Eyo" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Tinna.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Tinna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Brikey. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x[Ref.Manu]
Ti don me ma ni mu zonin
Po, jo me lujt me mu
E kur afer nuk te kam
Po du zonin me ta ngu

2x [Brikey]
Ti po don me ma ni mu zonin
Edhe une po du kur um thirr honey
Bejbi pse ti nuk um thirr tani
Nese don ti me ma ni zonin

4x [Manu]
Eyo, eyo nana nanaee...

[Brikey]
Thirrem n'telefon
un po du hala me ta ni zonin tan
Me tjerat ti po shkon pse nuk e pranon
Syn ti ke ba qa ke dasht

Se une , une jom qajo
Me asnjonen mos um krahaso
Me tjerat ti po shkon pse nuk e pranon
Syn ti ke bo qa ke dasht

Kohen mbrapa nuk po du me kthy
Du me kon me ty po, po du me kon me ty
Se qka menon ti un nuk e di
Me mu e me tjetren nuk ka munsi

Menimet e mia per ty nuk kan rensi
E di e di e di
Krejt qa kom fol une , ti ske ni
2x . Jo ti nuk um ke ni

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018