Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiri - Nothing Else Matters  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/05/2013

2013-05-29T16:19:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nothing Else Matters" kënduar nga Tiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Metallica - Nothing Else Matters

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
And nothing else matters

Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I don't just say
And nothing else matters

Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
And nothing else matters

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know

Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I don't just say
And nothing else matters

Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No nothing else matters

Lionel Richie - Nothing Else Matters

Do I love you?
Let me tell ya,
My Mona Lisa with a smile,
Knowing all that we've been through,
Together,
We've lasted for a while.
Hasn't it been so easy?
But life can be that way,
You made all the mountains,
Seem so small.
'Cause when there's love,
True love,
Nothing else matters,
At all.
Those precious moments,
Are filled with so much tears and laughter;
Funny how the time does fly.
Was it all a plan,
Or some passing chances?
I won't ask the reason why.
If I say I love you,
Let me tell you like it is,
Love you till the stars stars,
All start to fall.
'Cause when there's love,
True love,
Nothing else matters,
At all.
When I say I love you,
Let me tell you like it is,
Love you till the stars,
All start to fall.
Yes when there is love,
True love.
Yes when there is love,
True love.
Yes when there is love, true love;
Nothing else matters,
Nothing else matters,
Nothing else matters,
At all......
Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet