Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tiri - Më Zgjo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/12/2016

2016-12-22T20:06:55+00:00

Teksti:

Sokol Marsi

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Pjesëmarrëse në

Festivali i 55-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Zgjo" kënduar nga Tiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet