A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

TNT - 200 Ditë


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Mendo"
Ishte vere moj kur me la
ishin ditet plot vetmi
200 ditë mu duken shumë
zemra m'digjej si qiri (2x)

Je me e bukura ne këtë botë
për ty sonte e çoj këtë gote
200 ditë e hiç me pake
unë i mjeri s'jam rahat (2x)

Ty te kam moj për merak
ti ma dogje shpirtin flakë
mos më shtin moj me t'ba be
qe te vuaj mos më le (2x)

Je me e bukura ne këtë botë
për ty sonte e çoj këtë gote
200 ditë e hiç me pake
unë i mjeri s'jam rahat


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019