A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • E Mallkoj Ate Dite

Live Video

Video Link

TNT - E Mallkoj Ate Dite


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2009

2009-04-06T23:45:21

Song from the album:

"Ku Je"


Q'eshte kjo rruge , e pafund
Sa premtimet qe mi dhe
Ku je ti , ku je fsheh
Me kujtime , n'bes m'ke pre

Ref.(x2)
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj

.....

Q'eshte kjo rruge , fund nuk ka
Per ty thon nuk je më
.......................
Ku je tret , ku je tret
Dua t'qaj por nuk kam zë

Ref.
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj.


Lyrics submited by Valn
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019