Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

TNT - E Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/02/2014

2014-02-04T22:37:38

Këngë e albumit:

"Biondina"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Vogel" kënduar nga TNT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kristi - E Vogel

Hala hala
ty s'te kam harru jo,
hala hala
shum ty po du po,
e di e di
se edhe ti m'do,
se di pse m'ban
sikur je e vogel.
Hala hala
ty s'te kam harru jo,
hala hala
shum ty po du po,
e di e di
se edhe ti m'do,
se di pse m'ban
sikur je e vogel.
Mos m'ban sikur e vogel,
lej lojnat ti me mu girl,
hajde hajde ti ma afer,
se e jemja ti je.
Mos m'ban sikur e vogel,
lej lojnat ti me mu girl,
hajde hajde ti ma afer,
se e jemja ti je...

P2:
Nuk du dilema
mos em ban ti dilema,
jo jo se du
po te un te rrin mendja,
po nihesh keq
kur po m'sheh ti me tjera,
ndaje mendjen se...
Nuk du dilema
mos em ban ti dilema,
jo jo se du
po te un te rrin mendja,
po nihesh keq
kur po m'sheh ti me tjera,
ndaje mendjen e
hajde hajde t'jesh e jemja.
Ti ndaj mendje
hajde te ky djali,
je e mir sikur zan e malit,
ani ani ani krejt ti fali,
vec me kan un me ty.
Ti ndaj mendje
hajde te ky djali,
je e mir sikur zan e malit,
ani ani ani krejt ti fali,
vec me kan un me ty...

Intro:
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani jam e mir
po vec jam e vogel...
Ref:
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani jam e mir
po vec jam e vogel...
Ani as e vogel as e madhe,
Mrapa i kam format
sikur dardhe.
Para sikur mollat rrumbullake.

Lil Linda - E Vogel

E vogel e vogel sherin e madh 2x
Me linden boy ma kadal ma kadal
Me linden bi**h ma kadal ma kadal 2X

Jom e vogel sherin e madh
Ti po rren qe je repere qe e ki uhhh
Mtha ni bi**h qe punon per mu si bi**h ajo mkallxoj
Qfare je skandal
Uhhh linda lindi me talent per me rreh
Beatin si e trent prr prrr
Jom ka du mu cmend i thot vetes rreper
Me rima adoleshent
Nuk o diss po o fakt
Edhe fakt ti nuk je ntat hiq aspak
Nderen e hiphopit ty tndalin nprag
Kungjat tua i kapi per flok i grehi zhag

Nuk o ferr nuk o ferr
Qa po boj nuk o ferr
Per ti dhan ni kufer me lek
Panaroma tbohet terr komplet

E vogel e vogel shehrin e madh 2x
Me linden boy ma kadal ma kadal
Me linden bi**h ma kadal ma kadal 2x

Jo nanush nuk ta qet
Sbohesh sikur une edhe me ti jep
N’rep 20 vjet
Se ti ti je weak po po nsecilin trep pe bon shajze
Ajt veq ta ni naj zee
Cilla foli haa
Cilla doli para meje asnjona
Cilli foli haaa
Cilli doli para meje asnjoni
Epok e rre o ka vjen
Me trrok ty vellezrit ka vjen
E ty shej spo ma len
Une kam mu majr n’men si rrefren

Nuk o ferr nuk o ferr
Ca po boj nuk o ferr nuk o ferr
Per ti dhon ni kufer me lek
Panorama t’bohet terr komplet

E vogel e vogel shehrin e madh2x
Me linden boy ma kadal ma kadal
Me linden bi**h ma kadal ma kadal 4x
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet