Audio

TNT - Kur Dashuria Nje Dite Shkon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2013

2013-07-25T01:09:17

Këngë e albumit:

"Albumi Nr.10"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Dashuria Nje Dite Shkon" kënduar nga TNT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...