A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • Sonte Kemi Shume Gezime

Live Video

Video Link

TNT & Leonora Jakupi - Sonte Kemi Shume Gezime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/1997

1997-12-27T12:30:00

Më Shumë Nga

Leonora Jakupi"Sonte Kemi Shume Gezime" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga TNT & Leonora Jakupi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga TNT & Leonora Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018