A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer - A Beautiful Day    (Feat. Jay)


It's a beautiful world ...

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every morning in every day

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every moments in every way

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every moments in every way

I see no reasons to cry
I feel no reasons to run
Just look inside your lonely heart
Open your eyes you'll see the sun x2

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every morning in every day

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every moments in every way

It's a beautiful world x3

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every morning in every day

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every moments in every way

It's a beautiful world
It's a beautiful day
The sun is shining to my heart
Every morning ïn every dayKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019