A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Antonia - Shake It Mamma


Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama .. (?)
Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama (?)
(X2)

Hit `em up girl

You are way too far
It's like I wanna cross the sea
I've tried all the night
To bring you in my bed with me
And now I fight to get my dream
Through all the people I will swim
And now my ladies know it's true
My journey ends up there with you

Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama ..
Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama ... (X2)

I wanna see you shake that ass
Get crazy
Listen up !

Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama ..
Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama ... (X2)

Listen up !

We got Tom Boxer and Antonia

You are way too far
It's like I wanna cross the sea
I've tried all the night
To bring you in my bed with me
And now I fight to get my dream
Through all the people I will swim
And now my ladies know it's true
My journey ends up there with you

Shake it one time mama love ya'
Shake it one time mama ..
Shake it one time mama love ya'
Shake it one tïme mama ... (X2)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019