A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Morena - Deep In Love    (Feat. J Warner)


[:: CHORUS ::]
You will make me fall in your love
Deep in Love
Far away
(x2)

Hey, there is nothing in this world that can take me from my girl.I got our hearts screaming "OH"
I could falling for lust, but that aint good enough. Baby, I am falling for love, I am falling in love

Lets Go!

I am from Venus, you are from Mars. When we are together we create stars. Falling down from Earth, falling down from Earth
(x2)

[:: CHORUS ::]

Hey, there is nothing in this world that can take me from my girl. I got our hearts screaming "OH"
I could falling for lust, but that aint good enough. Baby, I am falling for love, I am falling in love.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019